Nis 24

G.Antep Anadolu Lisesi Kutlu Doğum Etkinliği.

gad (7)Gaziantep Anadolu Lisesinde düzenlenen Kutlu Doğum “Hz. Peygamberi Anma” Programına davet üzere katıldık. Şehitkamil Müftümüz Ömer KESKİN Bey Öğrencilere Birlik ve beraber yaşamanın, farkındalıklarımızın bize kattığı zenginliği ifade eden bir konuşma yaptı.

Nis 22

Şehitkamil Kaymakamını Ziyaret ettik.

kykm (4)

Şehitkamil Müftümüz Ömer KESKİN, Mustafa DEMİRCİ ve Müslüm GÖRAL ile birlikte Şehitkamil Kaymakamımız Ali DURSUN’u makamında ziyaret ettik. Kaymakamımıza çeşitli hediyeler takdim ettik.

Nis 22

Taziye.

tzy (4)

İmam Hatiplerimiz ‘den Bahri KILIÇ ve İzzet KILIÇ Hocalarımızın Muhterem Babalarının cenaze törenine Müftümüz Ömer KESKİN, Şube Müdürümüz Murat TAŞDELEN  ve diğer personellerimiz ile birlikte katıldık. Allah Rahmet Eylesin.

Nis 22

Fadıloğlu İmam-Hatip Orta Okulundan Kutlu Doğum Programı.

fdlgl (1)

21.04.2015 Salı günü Fadıloğlu İmam Hatip Orta Okulunda düzenlenen programa katıldık. Davetlilere Lokum ve ayet karteksi hediye ettik.

Nis 22

Kutlu Doğum Tüm Coşkusuyla Devam Ediyor.

hfzsyftt (5)21.04.2015 Tarihinde Hafızoğlu Kuran Kursu ile Ömer Seyfettin İmam-Hatip Orta Okulu’nun birlikte düzelemiş olduğu Kutlu Doğum Etkinliğine Müftümüz Ömer KESKİN ve Şube Müdürümüz Murat TAŞDELEN ile birlikte katıldık. Programdan sonra “Hz.Peygamberin izinde” adlı kitap, ayet karteksi ve balon hediye edildi.

Nis 22

Adil Teymur Orta Okulunda Kutlu Doğum Programı.

adltymr (4)21.04.2015 tarihinde Adil Teymur İmam-Hatip Orta Okulunda düzenlenen programa katıldık. Müftümüz Ömer KESKİN kısa bir konuşma yaparak gençliğin yarının büyükleri olacağı ve bu yolda Hz. Peygamberin Hayatını iyi incelemesini tavsiye etti.

Nis 22

Bedri İncetahtacı Sosyal Tesisinde Kutlu Doğum Etkinliği.

bdrtht (1)

20.04.2015 tarihinde Bedri İnce tahtacı Sosyal tesisinde Kuran Kursu öğreticimizin ve de Sosyal tesis görevlilerinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu Kutlu Doğum Etkinliğine Müftümüz Ömer KESKİN ve Şube Müdürümüz Murat TAŞDELEN  birlikte katıldı.Müftümüz, Peygamber Efendimizin ahlakı ve bu yılın teması olan kardeşlik hakkında konuşma yaptı. 4-6 Yaş gurubu çocukların Duaları ve bazı sureleri ezbere okuması gönülleri fethetti. Programın sonunda Ayet karteksi ve balon hediye edildi.

Nis 21

Okul Müdürlerinden Ziyaret.

okulmdrGaziantep Şahinbey Özel İdare Anadolu Lisesi Müdürü Hasan KURTBEY ve Şahinbey TOBB Fen Lisesi Müdür Yunus DEVECİ Müftümüzü makamında ziyaret etti.

Nis 21

Kutlu Doğum Etkinlikleri Devam Ediyor…

ozsck (2)Özel Seçkin Kolejinin düzenlemiş olduğu Kutlu Doğum Haftası Peygamberi Anma programına Şehitkamil Müftümüz Ömer KESKİN konuşmacı olarak katıldı. Genç dimağlara kardeşlik duygusunun birlikte yaşama ve paylaşmanın önemini dile getiren bir konuşma yaptı. Konuşmadan sonra Hocamıza hediye takdim edildi. Programın akabinde gençlere 100 adet “Hz. Peygamberin İzinde” adlı kitap ve anaokulu öğrencilerine Balon hediye edildi.

Nis 20

Kutlu Doğum Etkinlikleri Devam Ediyor…

slmy (2)Selimiye Sosyal Tesisinde düzenlenen Kutlu Doğum Programı Şehitkamil Müftümüz Ömer KESKİN ve Şube Müdürümüz Murat TAŞDELEN‘in katılımıyla gerçekleştirildi. Programda sohbet eden Müftümüz; “Kardeş olmanın gerekliliğini ve bilincini” anlattı. Program Alaparmak Camii İmam-Hatibi Mehmet Payam Hocamızın Kuran tilavetiyle başladı. Programın sonunda Hadis Yarışmasında 1. olan kızımıza hediye takdim edildi. Ayrıca  Ayet Karteksi ve çocuklara balon hediye edildi. 

Eski yazılar «